logo baner
 

Informacje techniczne
 Dokumentacja techniczna
 Oprogramowanie

Sprzedaż

NOWOŚĆ
Bezprzewodowy router dwupasmowy Dual-band AC1900, standard AC, 1900Mb/s (TP-Link Archer C80)
#09042 Bezprzewodowy router dwupasmowy Dual-band AC1900, standard AC, 1900Mb/s (TP-Link Archer C80)
 
#09046 NOWOŚĆ «-poprzedni produkt  |  następny produkt-»    -»pokaż na liście«-

Bezprzewodowy router GPON dwupasmowy Dual-band AC1200, standard AC, 1200Mb/s, gigabitowe porty Ethernet (TP-Link Archer XR500v)

CECHY SPRZĘTOWE
Standardy i protokoły
IEEE 802.11ac/n/a 5GHz,
IEEE 802.11b/g/n 2,4GHz
Porty
4 porty LAN 10/100/1000Mb/s,
2 porty RJ-11 (VoIP/GSM),
1 port Światłowód GPON SC/UPC,
1 port USB 2.0
Wymiary (SxGxW)
217,7x155,5x37mm
Antena
2 odłączalne anteny
WŁAŚCIWOŚCI TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJ
Częstotliwość pracy
2.4GHz i 5GHz
Prędkość transmisji
5GHz do 867Mb/s; 2,4GHz do 300Mb/s
Funkcje transmisji bezprzewodowej
Wyłącznik transmisji bezprzewodowej,
WMM,
statystyki transmisji bezprzewodowej
Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej
Szyfrowanie WEP 64/128-bitów,
WPA/WPA2,
WPA-PSK/WPA-PSK2
FUNKCJE OPROGRAMOWNIA
Typ połączenia WAN
Dynamic IP/Static IP/PPPoE/,
PPTP(Dual Access)/L2TP(Dual Access)/BigPond
DHCP
Serwer/klient DHCP,
lista klientów DHCP,
rezerwacja adresów,
DHCP relay
Funkcja Quality of Service
WMM,
kontrola przepustowości
Przekierowanie portów
Serwery wirtualne,
Port Triggering,
UPnP,
DMZ
DDNS
DynDns,
Comexe,
NO-IP
VPN Pass-Through
PPTP,
L2TP,
IPSec Passthrough
Kontrola dostępu
Kontrola rodzicielska,
lokalna kontrola dostępu do panelu zarządzania,
lista hostów,
harmonogram dostępu,
zarządzanie regułami
Zabezpieczenia zapory sieciowej
Ochrona przed atakami DoS,
zapora sieciowa SPI,
filtrowanie domen,
adresów IP i MAC,
wiązanie adresów IP i MAC
Udostępnianie urządzeń USB
Serwer Samba(udostępnianie dysków)/serwer FTP/serwer mediów/serwer druku
Zarządzanie
Kontrola dostępu,
Zarządzanie lokalne,
Zarządzanie zdalne
Funkcja Guest Network
1 sieć 2.4GHz,
1 sieć 5GHz
INNE
Certyfikaty
CE,
FCC,IC,
RoHS
Zawartość opakowania
Archer C1200 - dwupasmowy,
gigabitowy router bezprzewodowy AC1200,
Zasilacz,
Instrukcja szybkiej instalacji,
Kabel Ethernet RJ-45
Wymagania systemowe
Microsoft® Windows® XP,
Vista™,
Windows 7,8,10,
MAC® OS,
NetWare®,
UNIX® lub Linux.
Środowisko pracy
Dopuszczalna temperatura pracy 0°~40° (32°~104°),
Dopuszczalna temperatura przechowywania -40°~70° (-40°~158°),
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10%~90%,
niekondensująca,
Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5%~90%,
niekondensująca
Producent
TP-Link

do druku

Słownik: [DHCP] [Ethernet] [CE] [FTP] [IEEE] [802.11b] [IP] [IPSec] [LAN] [WAN] [MAC] [Port] [RJ-11] [RJ-45] [Router] [USB] [VoIP] [VPN] [WEP] [DDNS] [SPI] [WPA] [DMZ] [UPnP] [WMM] [PPPoE] [Port Triggering] [WPA2] [WPA-PSK]
Bezprzewodowy router GPON dwupasmowy Dual-band AC1200, standard AC, 1200Mb/s, gigabitowe porty Ethernet (TP-Link Archer XR500v)
Cena netto: 300,00 PLN   Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

 Akcesoria komputerowe
 GPON / EPON [rozwiń grupę]
N #09046  Bezprzewodowy router GPON dwupasmowy Dual-band AC1200, standard AC, 1200Mb/s, gigabitowe porty Ethernet (TP-Link Archer XR500v) 300,00 PLN
N #09057  Switch zarządzalny, 8x GPON, 4x Combo RJ-45 SFP+, 2x SFP+ 10G, 19" (TP-Link P1201-08) 7 200,00 PLN
N #04611  Terminal GPON, 1-portowy, gigabitowy (TP-Link TX-6610) 108,00 PLN
N #09056  Zasilacz prądu stałego GPON (TP-Link NP100-48W12M-1) 240,00 PLN


Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl
).


©2020 Atel Electronics