logo baner
 

Informacje techniczne
 Dokumentacja techniczna
 Oprogramowanie

Sprzedaż

NOWOŚĆ
Switch zarządzalny, 24x slot SFP, 4x slot 10G SFP+, 4x 10/100/1000 RJ-45, 19" (TP-Link T2600G-28SQ)
#05409 Switch zarządzalny, 24x slot SFP, 4x slot 10G SFP+, 4x 10/100/1000 RJ-45, 19" (TP-Link T2600G-28SQ)
 
#06425 «-poprzedni produkt  |  następny produkt-»    -»pokaż na liście«-

Konwerter 1000 Mbps RJ-45/slot SFP 1000 Mbps (TP-Link MC220L)

Standardy
IEEE 802.3/ab/z
Port #1
1000 Mbps RJ-45
Zasięg portu #1
100 m
Okablowanie portu #1
UTP/STP kat. 5
Port #2
SFP
Link Fault Pass-thorugh (LFP)
nie
Typ obudowy
desktop / moduł wsuwany
Wymiary zewnętrzne
94,5x73x27 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
0°C ÷ 40°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia
10% ÷ 90%,
niekondensująca
Zasilanie
5V DC 2A
Certyfikaty
FCC Class B,
CE
Okres gwarancji
5 lat
Producent
TP-Link

do druku

Słownik: [CE] [IEEE] [IEEE 802.3] [802.3] [Port] [RJ-45] [UTP] [LFP] [SFP] [STP]
Konwerter 1000 Mbps RJ-45/slot SFP 1000 Mbps (TP-Link MC220L)
Cena netto: 71,30 PLN   Jednostka:   Stawka VAT: 23%

Dokumentacja:
Instrukcja obsługi. (139 KB)
 Akcesoria komputerowe
 Media konwertery [rozwiń grupę]
 KONWERTERY NIEZARZĄDZALNE JEDNOMODOWE I WIELOMODOWE
#06063  Konwerter 10/100 Mbps RJ-45/SC, MM 1310nm, 2km (TP-Link MC100CM) 92,70 PLN
#06307  Konwerter 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM 1310nm, 20km (TP-Link MC110CS-20) 92,70 PLN
#06423  Konwerter 1000 Mbps RJ-45/SC, MM 850 nm, 550 m (TP-Link MC200CM) 131,00 PLN
#06424  Konwerter 1000 Mbps RJ-45/SC, SM 1310 nm, 15 km (TP-Link MC210CS) 135,00 PLN
 KONWERTERY NIEZARZĄDZALNE WDM
#06306  Konwerter 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM 1310nm, 20 km, WDM (TP-Link MC112CS-20) 99,10 PLN
#06305  Konwerter 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM 1550nm, 20 km, WDM (TP-Link MC111CS-20) 99,10 PLN
 KONWERTERY SFP
#06425  Konwerter 1000 Mbps RJ-45/slot SFP 1000 Mbps (TP-Link MC220L) 71,30 PLN
 OBUDOWY I RACK DO KONWERTERÓW
#06985  Rack na 14 konwerterów (TP-LINK TL-MC1400) 609,00 PLN
 POZOSTAŁE
* #08171  Zasilacz opcjonalny do racka dla konwerterów (TP-Link TL-MCRP100) 230,00 PLN


Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl
).


©2019 Atel Electronics