logo baner
 

Informacje techniczne
 Dokumentacja techniczna
 Oprogramowanie

Sprzedaż

NOWOŚĆ
Bezprzewodowy router GPON dwupasmowy Dual-band AC1200, standard AC, 1200Mb/s, gigabitowe porty Ethernet (TP-Link Archer XR500v)
#09046 Bezprzewodowy router GPON dwupasmowy Dual-band AC1200, standard AC, 1200Mb/s, gigabitowe porty Ethernet (TP-Link Archer XR500v)
 
#09067 NOWOŚĆ «-poprzedni produkt  |  następny produkt-»    -»pokaż na liście«-

Moduł 10-gigabitowy, 2-portowy SFP+ (TP-Link TX432)

- 2 sloty 10G SFP+
- Współpracuje z wieloma przełącznikami/nadbiornikami SFP+/przewodami SFP+/ TP-LINK
Standardy
IEEE 802.3ae,
IEEE 802.3aq,
SFF-8431
Wymiary (S×G×W)
131 * 92 * 31mm
Maksymalny pobór mocy
6,57W
Diody
M1,
M2
Certyfikaty
FCC,
CE
Dopuszczalna temperatura pracy
0°C ÷ 50°C
Dopuszczalna temperatura przechowywania
-40°C ÷ 70°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia
10% ÷ 90%,
niekondensująca
Producent
TP-Link

do druku

Słownik: [CE] [IEEE]
Moduł 10-gigabitowy, 2-portowy SFP+ (TP-Link TX432)
Cena netto: 842,00 PLN   Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

 Akcesoria komputerowe
 Moduły SFP, XFP, GBIC [rozwiń grupę]
 SFP WIELOMODOWE I JEDNOMODOWE
#08913  Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC MM, 550 m, TX: 850 nm (TP-Link TL-SM311LM) 50,40 PLN
#08536  Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 10 km, TX: 1310 nm (TP-Link TL-SM311LS) 50,40 PLN
 SFP WDM - ZŁĄCZE LC
#08538  Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 10 km, WDM, TX: 1310 nm (TP-Link TL-SM321B) 50,40 PLN
#08537  Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 10 km, WDM, TX: 1550 nm (TP-Link TL-SM321A) 93,60 PLN
 SFP+
#09039  Moduł SFP+ 1x 10Gbps LC MM, 10 km, TX: 850 nm (TP-Link TXM431-SR) 137,00 PLN
#09038  Moduł SFP+ 1x 10Gbps LC SM, 10 km, TX: 1310 nm (TP-Link TXM431-LR) 233,00 PLN
 PRZEWODY MIEDZIANE (DAC) SFP+, QSFP+
N #09068  Przewód miedziany SFP+, pasywny, 3,0m (TP-Link TXC432-CU3M) 186,00 PLN
#09037  Przewód miedziany SFP+, pasywny, 1,0m (TP-Link TXC432-CU1M) 174,00 PLN
 MODUŁY DEDYKOWANE
N #09067  Moduł 10-gigabitowy, 2-portowy SFP+ (TP-Link TX432) 842,00 PLN


Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl
).


©2020 Atel Electronics