logo baner
 

Informacje techniczne
 Dokumentacja techniczna
 Oprogramowanie

Sprzedaż

#08537 «-poprzedni produkt  |  następny produkt-»    -»pokaż na liście«-

Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 10 km, WDM, TX: 1550 nm (TP-Link TL-SM321A)

Port
1x 1000 Mbps LC SM
Długość fali TX
1550 nm
Długość fali RX
1310 nm
Zasięg portu
10 km
Okablowanie portu
9/125 um jednomodowy
Typ modułu
SFP
Okres gwarancji
5 lat
Producent
TP-Link

do druku

Słownik: [Port] [SFP]
Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 10 km, WDM, TX: 1550 nm (TP-Link TL-SM321A)
Cena netto: 119,00 PLN   Jednostka:   Stawka VAT: 23%

 Akcesoria komputerowe
 Moduły SFP, XFP, GBIC [rozwiń grupę]
 SFP WIELOMODOWE I JEDNOMODOWE
#08913  Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC MM, 550 m, TX: 850 nm (TP-Link TL-SM311LM) 75,00 PLN
#08536  Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 10 km, TX: 1310 nm (TP-Link TL-SM311LS) 75,00 PLN
 SFP WDM - ZŁĄCZE LC
#08538  Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 10 km, WDM, TX: 1310 nm (TP-Link TL-SM321B) 75,00 PLN
#08537  Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 10 km, WDM, TX: 1550 nm (TP-Link TL-SM321A) 119,00 PLN


Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl
).


©2019 Atel Electronics