logo baner
 

Informacje techniczne
 Dokumentacja techniczna
 Oprogramowanie

Sprzedaż

NOWOŚĆ
Bezprzewodowy N Access Point (TP-Link TL-WA901N)
#07032 Bezprzewodowy N Access Point (TP-Link TL-WA901N)
 
#09038 «-poprzedni produkt  |  następny produkt-»    -»pokaż na liście«-

Moduł SFP+ 1x 10Gbps LC SM, 10 km, TX: 1310 nm (TP-Link TXM431-LR)

- Jednomodowy moduł SFP+ LC
- Wspiera Hot-Plugging
- Współpracuje z wieloma przełącznikami/modułami SFP+ TP-LINK
Standardy i protokoły
IEEE 802.3ae,
CSMA/CD,
TCP/IP
Długość fali
1310nm
Zasilanie
3,3V
Typ światłowodu
9/125um,
jednomodowy
Maks. długość kabla
10km
Prędkość transmisji
10Gb/s
Typ portów
LC/UPC
Moc nadajnika
0,5 dBm(Max),
-8,2dBm(Min)
Moc odbiornika
0.5dBm(Max),
-14.4dBm(Min)
Czułość
-12,6dBm
Certyfikaty
FCC,
CE
Dopuszczalna temperatura pracy
0℃~70℃ (32℉~158℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania
-40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza
10%~90%,
niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania
5%~90%,
niekondensująca
Okres gwarancji
5 lat
Producent
TP-Link

do druku

Słownik: [dBm] [CE] [IEEE] [IP] [TCP]
Moduł SFP+ 1x 10Gbps LC SM, 10 km, TX: 1310 nm (TP-Link TXM431-LR)
Cena netto: 233,00 PLN   Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

 Akcesoria komputerowe
 Moduły SFP, XFP, GBIC [rozwiń grupę]
 SFP WIELOMODOWE I JEDNOMODOWE
#08913  Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC MM, 550 m, TX: 850 nm (TP-Link TL-SM311LM) 50,40 PLN
#08536  Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 10 km, TX: 1310 nm (TP-Link TL-SM311LS) 50,40 PLN
 SFP WDM - ZŁĄCZE LC
#08538  Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 10 km, WDM, TX: 1310 nm (TP-Link TL-SM321B) 50,40 PLN
#08537  Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 10 km, WDM, TX: 1550 nm (TP-Link TL-SM321A) 93,60 PLN
 SFP+
#09039  Moduł SFP+ 1x 10Gbps LC MM, 300 m, TX: 850 nm (TP-Link TXM431-SR) 137,00 PLN
#09038  Moduł SFP+ 1x 10Gbps LC SM, 10 km, TX: 1310 nm (TP-Link TXM431-LR) 233,00 PLN
 PRZEWODY MIEDZIANE (DAC) SFP+, QSFP+
#09037  Przewód miedziany SFP+, pasywny, 1,0m (TP-Link TXC432-CU1M) 174,00 PLN
#09068  Przewód miedziany SFP+, pasywny, 3,0m (TP-Link TXC432-CU3M) 186,00 PLN
 MODUŁY DEDYKOWANE
#09067  Moduł 10-gigabitowy, 2-portowy SFP+ (TP-Link TX432) 842,00 PLN


Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl
).


©2020 Atel Electronics