logo baner
 

Informacje techniczne
 Dokumentacja techniczna
 Oprogramowanie

Sprzedaż

#06985 «-poprzedni produkt  |  następny produkt-»    -»pokaż na liście«-

Rack na 14 konwerterów (TP-LINK TL-MC1400)

Obudowa służy do zabudowywania konwerterów wolno stojących firmy TP Link.
Maksymalna pojemność
14 konwerterów
Rozmiar
2U 19"
Zasilanie
Wejście 100-240V~50/60Hz 3,0A (Max),
Wyjście +9,5VDC 9,5A (Max),
jako opcja dostępny redundantny zasilacz
Temperatura pracy
0°C~40°C
Temperatura przechowywania
-40°C~70°C
Dopuszczalna wilgotność
10%~90% niekondensująca
Waga
8kg
Wymiary
482x358x86 mm
Certyfikaty
FCC Class A & CE Mark
Okres gwarancji
5 lat
Możliwość zabudowy w szafie 19", konwertery podłączane "na gorąco".

#08171 Zasilacz opcjonalny do racka dla konwerterów (TP-LINK MCRP100)

do druku

Słownik: [CE]
Rack na 14 konwerterów (TP-LINK TL-MC1400)
Cena netto: 609,00 PLN   Jednostka:   Stawka VAT: 23%

Dokumentacja:
Specyfikacja techniczna EN. (322 KB)
 Akcesoria komputerowe
 Media konwertery [rozwiń grupę]
 KONWERTERY NIEZARZĄDZALNE JEDNOMODOWE I WIELOMODOWE
#06063  Konwerter 10/100 Mbps RJ-45/SC, MM 1310nm, 2km (TP-Link MC100CM) 92,70 PLN
#06307  Konwerter 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM 1310nm, 20km (TP-Link MC110CS-20) 92,70 PLN
#06423  Konwerter 1000 Mbps RJ-45/SC, MM 850 nm, 550 m (TP-Link MC200CM) 131,00 PLN
#06424  Konwerter 1000 Mbps RJ-45/SC, SM 1310 nm, 15 km (TP-Link MC210CS) 135,00 PLN
 KONWERTERY NIEZARZĄDZALNE WDM
#06306  Konwerter 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM 1310nm, 20 km, WDM (TP-Link MC112CS-20) 99,10 PLN
#06305  Konwerter 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM 1550nm, 20 km, WDM (TP-Link MC111CS-20) 99,10 PLN
 KONWERTERY SFP
#06425  Konwerter 1000 Mbps RJ-45/slot SFP 1000 Mbps (TP-Link MC220L) 71,30 PLN
 OBUDOWY I RACK DO KONWERTERÓW
#06985  Rack na 14 konwerterów (TP-LINK TL-MC1400) 609,00 PLN
 POZOSTAŁE
* #08171  Zasilacz opcjonalny do racka dla konwerterów (TP-Link TL-MCRP100) 230,00 PLN


Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl
).


©2019 Atel Electronics