logo baner
 

Informacje techniczne
 Dokumentacja techniczna
 Oprogramowanie

Sprzedaż

NOWOŚĆ
Bezprzewodowy N Access Point (TP-Link TL-WA901N)
#07032 Bezprzewodowy N Access Point (TP-Link TL-WA901N)
 
#09057 «-poprzedni produkt  |  następny produkt-»    -»pokaż na liście«-

Switch zarządzalny, 8x GPON, 4x Combo RJ-45 SFP+, 2x SFP+ 10G, 19" (TP-Link P1201-08)

- Kompaktowy design urządzenia zapewnia większą swobodę w rozmieszczeniu sprzętu
- Obsługa do 1024 urządzeń na jednostkę OLT (maks. split 1:128)
- Wsparcie dwóch źródeł zasilania (zasilanie AC, DC lub mieszane)
- Zaawansowane funkcje L2 oferują liczne opcje zastosowania urządzenia
- Obsługa standardu OMCI ITU-T G.984.4/G.988, możliwość zdalnego zarządzania ONT
- Konsola i dedykowany port do zarządzania pozapasmowego
- Obsługa SNMP i zarządzania EMS
Port usługi
8 portów PON (gniazdo SFP)
Port zarządzania
1 port konsoli RJ45, 1 port konsoli USB typ C,
1 port 100/1000BASE-TX zarządzania pozapasmowego
Funkcje PON
Obsługa standardów ITU-T G.984.x,
G.988,
Zarządzanie przez OMCI,
Współczynnik rozdzielania 1-128 na każdy port PON,
Obsługa 128-bitowego szyfrowania AES dla przesyłania i odbierania danych,
Algorytm DBA,
obsługa 5 typów DBA zarządzania ONU (konfiguracja zdalna,
aktualizacja,
monitorowanie),
Uwierzytelnianie ONU
Port
Wł./wył. portu,
Konfiguracja prędkości i trybu dupleksu,
Konfiguracja funkcji kontroli przepływu 802.3x,
Storm Control Broadcast/Multicast/Unicast,
Port mirror
Adres MAC
Tablica adresów MAC 64K,
Konfiguracja parametru Aging time,
Obsługa limitów adresów MAC,
Obsługa 10K statycznych adresów MAC,
Obsługa 256 adresów MAC typu czarna dziura
Funkcja Spanning Tree
RSTP
LACP
Obsługa agregacji łączy 802.1ad,
Równoważenie obciążenia w oparciu o S-MAC,
D-MAC,
S-IP,
D-IP
VLAN
VLAN ID 1~4094,
Obsługa 802.1q VLAN,
Porty obsługują tryb Access,
Trunk i Hybrid,
Konfiguracja PVID,
Obsługa QinQ,
Obsługa translacji VLAN
Multicast
IGMP v1/v2 snooping,
IGMP fast leave,
IGMP snooping querier,
VLAN Multicast
Funkcja QoS
Obsługa QoS 802.1p,
4 kolejki priorytetowania,
Tryb harmonogramu kolejek SP,
WRR,
Obsługa podstawowej ACL,
rozszerzonej ACL i link ACL,
Podstawowa ACL- IP źródłowy,
Rozszerzona ACL- IP źródłowy,
IP docelowy,
port źródłowy,
port docelowy,
typ komunikatu DSCP i IP,
Link ACL- MAC źródłowy,
MAC docelowy,
VLAN ID,
typ Ethernet,
Obsługa priorytetu 802.1p,
VLAN ID,
TOS,
DSCP
Zarządzanie i obsługa
Obsługa zarządzania przez CLI,
Obsługa funkcji Dual Image,
Zarządzanie EMS w oparciu o SNMP,
Port konsoli,
port zarządzania,
Zarządzanie w paśmie lub pozapasmowe,
Monitorowanie statusu działania,
2 poziomy zarządzania kontem,
Tworzenie kopii zapasowej i wczytywanie konfiguracji,
Aktualizacja oprogramowania przez FTP,
Zarządzanie dziennikiem zdarzeń,
Statystyki w czasie rzeczywistym,
Diagnostyka modułu optycznego OLT i ONT
Zasilanie nadmiarowe
Obsługa dwóch źródeł zasilania,
Zasilanie AC,
DC lub AC+DC
Zużycie energii
Maks. 70W
Waga
4 kg
Maks. współczynnik rozdzielenia
1-128
Zasięg transmisji
20 km
Prędkość transmisji
Pobieranie 2,5Gb/s,
Wysyłanie 1,25Gb/s
Długość fali
Tx 1490nm,
Rx 1310nm
Typ interfejsu
SC/UPC
Typ światłowodu
9/125μm SMF (światłowód jednomodowy)
Moc Tx
Klasa B+ 1,5dBm~5dBm,
Klasa C+ 3dBm~7dBm
Czułość Rx
Klasa B+ -28dBm,
Klasa C+ -30dBm
Moc nasycenia
Klasa B+ -8dBm,
Klasa C+ -12dBm
Typ obudowy
19",
metal
Bezwentylatorowy
Nie,
cztery wentylatory
Wymiary zewnętrzne
440mm(L)*391mm(W)*44mm(H)
Dopuszczalna temperatura pracy
0°C ÷ 40°C
Dopuszczalna temperatura przechowywania
-40°C ÷ 70°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia
5% ÷ 90%,
niekondensująca
Zasilanie
AC 90V~240V,
50/60Hz,
DC -36V~-72V
Producent
TP-Link

do druku

Słownik: [ACL] [Broadcast] [Ethernet] [FTP] [802.3x] [802.1p] [QoS] [802.1Q] [IP] [MAC] [SNMP] [Port] [AES] [Multicast] [USB] [IGMP] [VLAN] [Spanning Tree] [SFP] [DSCP] [RSTP]
Switch zarządzalny, 8x GPON, 4x Combo RJ-45 SFP+, 2x SFP+ 10G, 19" (TP-Link P1201-08)
Cena netto: 7 200,00 PLN   Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

 Akcesoria komputerowe
 GPON / EPON [rozwiń grupę]
#09046  Bezprzewodowy router GPON dwupasmowy Dual-band AC1200, standard AC, 1200Mb/s, gigabitowe porty Ethernet (TP-Link Archer XR500v) 300,00 PLN
#09057  Switch zarządzalny, 8x GPON, 4x Combo RJ-45 SFP+, 2x SFP+ 10G, 19" (TP-Link P1201-08) 7 200,00 PLN
#04611  Terminal GPON, 1-portowy, gigabitowy (TP-Link TX-6610) 108,00 PLN
#09056  Zasilacz prądu stałego GPON (TP-Link NP100-48W12M-1) 240,00 PLN


Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl
).


©2020 Atel Electronics