Informacje techniczne
 Dokumentacja techniczna
 Oprogramowanie

Sprzedaż

Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 10 km, WDM, TX: 1550 nm (TP-Link TL-SM321B)
#08538 Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 10 km, WDM, TX: 1550 nm (TP-Link TL-SM321B)
 
Moduł SFP+ 1x 10 Gbps LC SM, 10 km, TX: 1310 nm (TP-Link TXM431-LR)
#04674 Moduł SFP+ 1x 10 Gbps LC SM, 10 km, TX: 1310 nm (TP-Link TXM431-LR)
 
Switch inteligentny, 24x 10/100/1000 RJ-45, 11,6" z uchwytami na 19" (TP-Link TL-SG1024DE)
#08532 Switch inteligentny, 24x 10/100/1000 RJ-45, 11,6" z uchwytami na 19" (TP-Link TL-SG1024DE)
 
    TP-Link
   

TP-LINK Logo

TP-LINK jest największym chińskim producentem sprzętu sieciowego dla sektora SOHO. Firma została założona w 1996 roku. Systematycznie notuje wzrost udziałów w rynku produktów sieciowych. Obecnie współpracuje z ponad 600 dystrybutorami w Chinach i na świecie. Posiada dwie fabryki z 21 liniami produkcyjnymi. Zatrudnia ponad 100 doświadczonych inżynierów, pracujących w nowoczesnych laboratoriach. Doskonałe zaplecze techniczne oraz system zarządzania jakością zgodny z normą ISO9001 sprawiają, że produkty TP-LINK dają gwarancję wydajności, pewności i stabilności działania. Jakość produktów została potwierdzona licznymi nagrodami w niezależnych testach urządzeń. Oprócz urządzeń sygnowanych logiem TP-LINK firma produkuje wersje OEM dla innych producentów produktów sieciowych.

Oferta TP-LINK obejmuje:

  • punkty dostępowe
  • routery
  • karty sieciowe
  • przełączniki
  • mediakonwertery
  • modemy

 

Sprzedaż produktów TP-Link: Atel Electronics
 

©2017 Atel Electronics